To jeszcze nie wszystko

To jeszcze nie wszystko Fot. M. Kołaczkowski

Kwota zebrana w tym roku podczas Finału WOŚP w Radomsku to ponad 171 tys. złotych. A to jeszcze nie wszystko.

To już 32. finał WOŚP, ale w nowej odsłonie. Bez nakazów, zakazów, obwarowań, co potwierdza w rozmowie na portalu Radomsko24.pl Aneta Bus, koordynator Finału WOŚP w Radomsku.

- To fakt. Mieliśmy więcej swobody, więcej osób się do nas zgłosiło, aby tworzyć ten 32. Finał. Był jednak mały niedosyt, bo dalej nie było licytacji. Mam nadzieję, że w przyszłym roku wróci to na właściwe tory - komentuje w programie „W Temacie” Aneta Bus.

Zebrana kwota jest rekordowa, ale to nie wszystko.

- To nie jest finalna kwota. Czekamy na rozliczenie e-Skarbon, które były przypisane do naszego sztabu. Wstępnie wiem, że jest to kwota 16-17 tys. zł - zaznacza Aneta Bus.

- Nie sposób wymienić wszystkich, którzy grali z nami, ale muszę wspomnieć o loterii przygotowanej przez PSP nr 7 w Radomsku, czy akcję pomiaru cukru, ciśnienia oraz porady dietetyka w Szpitalu Powiatowym w Radomsku - dodaje gość portalu Radomsko24.pl.

W programie „W Temacie” rozmowa z Anetą Bus. Piątek 9 lutego na portalu Radomsko24.pl. Premiera o godzinie 19.45. A w dowolnym momencie na naszym kanale na YouTube.

Więcej o:
w temacie irek staszczyk aneta bus
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE