To będzie weekend pełen atrakcji

To będzie weekend pełen atrakcji Fot. materiały organizatora

Bardzo atrakcyjnie zapowiada się ostatni weekend wakacji w Radomsku i powiecie radomszczańskim.

W sobotę w Parku Świętojańskim w Radomsku odbędzie się impreza pod hasłem „Letnie Granie”. Od godz. 15.00 organizowane będą gry i konkursy dla dzieci i młodzieży. Nie zabraknie też występów artystycznych. O godz. 20.00 na miejskim targowisku rozpocznie się koncert laureatki dziecięcej Eurowizji – Viki Gabor (obowiązkowe wejściówki, które były rozdawane przez Urząd Miasta). Osoby, którym nie udało się zdobyć wejściówki, będą mogły ją wygrać w konkursach organizowanych w Parku Świętojańskim.

Również w sobotę, o godz. 14.00 w Parku Świętojańskim będzie się można spotkać z autorami projektu „Onkoprzestrzeń Kreatywna”. Główna idea projektu „Onkoprzestrzeń kreatywna” to popularyzacja metod obniżających stres w środowiskach dotkniętych chorobami nowotworowymi jako silnego, pozytywnego bodźca poprawiającego zdrowie psychiczne i fizyczne oraz jakość życia osób zmagających się z chorobą nowotworową. Przygotowane w ramach projektu prace można oglądać w Galerii Miejskiego Domu Kultury. Prezentowane tam będą do końca września.

W niedzielę w Parku Solidarności w Radomsku zostanie zorganizowany Dzień Baniek Mydlanych „Bubble Day”. W godz. 13.00-18.00 organizatorzy zapewniają moc atrakcji, m.in. strefę z darmowym płynem do dużych baniek mydlanych, konkursy i zabawy z nagrodami oraz miejsce na „leżakowanie” pod parasolem. Będzie również strefa towarzysząca, czyli: ogromny zamek słonia Bombiniego oraz drugi dmuchaniec dla młodszych dzieci.

Szereg atrakcji przygotowano również w Kamieńsku. W sobotę 29 sierpnia od godz. 17.00 na placu targowym trwać będzie impreza „Pożegnanie Lata – The End of Summer”. Podczas wydarzenia będzie można obejrzeć film w kinie samochodowym.

Z kolei niedziela 30 sierpnia, to już szósta odsłona imprezy Moto Show Kamieńsk. A ta już od godziny 12.00 na ulicy Sportowej w Kamieńsku.

Uczestnicy wszystkich wydarzeń muszą pamiętać o obowiązujących w Polsce zasadach reżimu sanitarnego.

Więcej o:
radomsko letnie granie viki gabor koncert moto show kamieńsk dzień baniek mydlanych
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE