Każdy może puszczać bańki. Bubble Day w Radomsku

Każdy może puszczać bańki. Bubble Day w Radomsku

Już w niedzielę 30 sierpnia 2020 r., po raz trzeci w Radomsku, w godzinach od 13 do 18, odbędzie się Bubble Day Dzień Baniek Mydlanych.

Impreza odbędzie się w Parku Solidarności. Organizatorzy zapewniają moc atrakcji, strefa z darmowym płynem do dużych baniek mydlanych. Konkursy i zabawy z nagrodami, miejsce na „leżakowanie” pod parasolem.

Będzie również strefa towarzysząca, czyli: ogromny zamek słonia Bombiniego oraz drugi dmuchaniec dla młodszych dzieci. Kolorowa i smakowa wata cukrowa. Pyszny popcorn na maśle kokosowym. Odrobina muzyki, aby bańki puszczało się lepiej. Punkt sprzedaży płynu i akcesoriów do baniek Bombini.

Można zabrać ze sobą swój sprzęt do tworzenia baniek. Bańki nie mają żadnych ograniczeń wiekowych. Po przyjściu na wydarzenie- należy zgłosić się po swoje własne, zdezynfekowane wiaderko z darmowym płynem.

Na wydarzeniu obowiązuje dystans pomiędzy uczestnikami. Ze względu na sytuację epidemiologiczną w tym roku organizatorzy nie mogą udostępniać darmowej puli sprzętu do baniek- mamy nadzieję, że to rozumiecie. Sprzęt do baniek możecie przynieść z domu lub zakupić na miejscu.

Więcej o:
bubble day radomsko dzień baniek mydlanych park solidarności urząd miasta radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE