Teraz Bugaj

Tym razem na ulicy Bugaj powstaną kolejne mieszkania socjalne dla mieszkańców Radomska. W ubiegłym roku lokatorzy wprowadzili się do 12 mieszkań bloku socjalnego przy ulicy Świętej Rozalii,... ››

Tym razem na ulicy Bugaj powstaną kolejne mieszkania socjalne dla mieszkańców Radomska. W ubiegłym roku lokatorzy wprowadzili się do 12 mieszkań bloku socjalnego przy ulicy Świętej Rozalii, jednak nadal około 100 radomszczan czeka na przyznanie socjalnego M.

 

W ubiegłym roku na wybudowanie bloku na Świętej Rozalii magistrat wydał 1 milion złotych. Tym razem na prace remontowe budynku przy skrzyżowaniu Bugaj i Staszica miasto wyda o 300 tysięcy złotych mniej - część fundszy pochodzi z Banku Gospodarstwa Krajowego. Warto dodać, że kwota ta będzie przeznaczona nie tylko na prace remontowe, ale także na konieczne prace rozbiórkowe. Naprzeciw II LO zamieszka tak jak na Świętej Rozalii 12 rodzin.

 

Prace remontowe cały czas trwają, wymieniona została już część stropów, zmienione zostanie także m.in. położenie klatki schodowej. Jak wynika z informacji Towarzystwa Budownictwa Społecznego zarządzającego miejskimi mieszkaniami socjalnymi - pierwsi lokatorzy pojawią się w wyremontowanym budynku w październiku tego roku.

Więcej o:
mieszkania socjalne tbs
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE