Tenisistki Stołowe UMLKS Radomsko w Finałach XVI OLIMPIADY MŁODZIEŻY w CIECHANOWIE

Tenisistki Stołowe UMLKS Radomsko w Finałach XVI OLIMPIADY MŁODZIEŻY w CIECHANOWIE

1 maja 2010 r. w Krakowie rozegrano Półfinały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Tenisie stołowym w kategorii Kadetów. Wielki sukces w tych zawodach odniosły... ››

1 maja 2010 r. w Krakowie rozegrano Półfinały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Tenisie stołowym w kategorii Kadetów. Wielki sukces w tych zawodach odniosły zawodniczki UMLKS Radomsko, które bez porażki wygrały te zawody w kategorii Drużynowej, awasując do Finałów Ogólnopolskich.

 

Nasz zespół grał w składzie Mazurek Patrycja - Musiał Kinga. Wspaniale spisała się Patrycja Mazurek, która w grze singlowej zajęła 2 miejsce i również wystąpi w finałach w grze pojedynczej.

 

Warto dodać, że nasze zawodniczki w zawodach tych pokonały wiele drużyn i zawodniczek wyżej notowanych i jako jedyne z woj. łódzkiego wystąpią w Finałach Olimpiady w Ciechanowie w dniach 5-9 maja 2010r.

 

W Krakowie startowali też nasi chłopcy w składzie Szymczyk Maciej i Ciupa Błażej. Zajęli miejsca 7 - 8 i nie awansowali do finałó.

 

Ostatni taki sukces tenisiści z Radomska zanotowali w latach 80 -tych ubiegłego stulecia startując w Olimpiadzie w Olsztynie.

 

Gratulujemy dziewczynom i życzymy sukcesów podczas finałów!

Więcej o:
tenis umlks kraków
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE