Radomsko, Łódzkie 12.9o środa, 23 Października 2019
ważne informacje
  • 14:10 Ocalmy Przemka! Były piłkarz RKS Radomsko potrzebuje pomocy czytaj dalej

Telewizja NTL Radomsko podniesie swoją jakość

Miasto
Jacek Paszewski

Michał Winnicki, nowy właściciel TV NTL Radomsko, zapowiada podniesienie jakości tej stacji. Kanał zacznie nadawać w wersji HD, na MUX L3 pojawią się nowe programy.

Czytaj więcej: NTL sprzedana. Nowym właścicielem Michał Winnicki Entertainment

- Chcemy jeszcze tej jesieni uruchomić wersję w jakości HD, a co za tym idzie kamery i montaże pracujące w studiu NTL, również wymienimy na HD – mówi Michał Winnicki, nowy właściciel NTL

NTL w swojej historii, stał się ze stacji lokalnej, anteną ogólnopolską dostępną w Cyfrowym Polsacie, Platformie Canal+, UPC, Vectra.

- Będziemy ją rozwijać w kierunku ogólnokrajowego kanału rozrywkowego dla całej rodziny, ale pomysł na zachowanie programów lokalnych też mamy, bo wymaga tego obecna koncesja. NTL generuje przychody z rynku reklamy lokalnej, więc nie chcemy z tego rezygnować. Musimy tak tworzyć tę telewizję, aby była ciekawa i dla widza w Radomsku i dla widza w Warszawie, Krakowie czy Gdańsku – dodaje Michał Winnicki.

Wszystkie dotychczas obecne programy na MUX L3 będą dalej na nim retransmitowane, ale dostępne wolne sloty zostaną zapełnione kanałami z grupy kapitałowej Michał Winnicki Entertainment.

Już wkrótce na MUX L3 pojawią się kanały Power TV, Nuta.TV, TVR i Top Kids Junior. NTL ma także szansę trafić na MUX L4 we Wrocławiu oraz MUX MWE w Szczecinie.

A co z dotychczasową załogą? - pytamy Michała Winnickiego.  

- Dopiero poznajemy się z załogą NTL. Potrzebny jest czas, aby ekipa dostosowała się do naszego stylu prowadzenia stacji telewizyjnej, ale zmiany zostały chyba pozytywnie odebrane przez pracowników. Chodzi tutaj o pewne procesy zarządzania, procesy produkcyjne, które usprawnią jakość i formę realizacji. Ekipa NTL nie pracuje już tylko dla NTL, ale dla wszystkich stacji z naszej grupy medialnej. Ich zadaniem jest już teraz także wymyślanie i realizowanie programów do telewizji Adventure HD, TVR i Top Kids – podkreśla Michał Winnicki.

komentarze