Te 3 aspekty biznesu zawsze zyskują na wprowadzeniu oprogramowania dla handlu

Te 3 aspekty biznesu zawsze zyskują na wprowadzeniu oprogramowania dla handlu

Szeroko pojęty handel to niezwykle zróżnicowana gałąź gospodarki. Obejmuje ona zarówno przepływ towarów o wysokiej i niskiej marży, jak i te, zorientowane na hurt oraz detal. Czy na tak rozległym rynku można znaleźć wspólne mianowniki, w których oprogramowanie dla handlu przyniesie wymierne korzyści?

1. Oprogramowanie dla handlu pomaga w organizacji codziennej pracy

Pracownicy to bez wątpienia jeden z najcenniejszych zasobów każdego przedsiębiorstwa. Stoją oni "na pierwszej linii frontu" w walce o klientów – służą radą, rozwiewają wątpliwości i błyskawicznie realizują otrzymywane zamówienia. Aby dany sklep kojarzył się wyłącznie z profesjonalizmem, należy zadbać o przejrzyste grafiki i obecność pracowników na wszystkich kluczowych stanowiskach.

Zaawansowane oprogramowanie dla handlu pomaga pracownikom HR w nadzorowaniu miesięcznych harmonogramów i przydzielaniu urlopów. Funkcjonalność ta jest kluczowa zwłaszcza w firmach, które działają w systemie zmianowym, gdyż pomaga błyskawicznie reagować na szereg wypadków losowych, takich jak zwolnienie lekarskie z tytułu choroby bądź opieki nad dzieckiem.

2. Program kadrowo płacowy upraszcza system wynagrodzeń

Jednym z najczęściej spotykanych systemów wyliczania pensji sprzedawców jest system premiowy. Może on działać na rozmaitych zasadach, wynagradzając osiągnięcia każdego pracownika indywidualnie lub zbiorowo. Aby decyzja o przyznaniu premii odbywała się w sposób przejrzysty, warto skorzystać z funkcji, jakie zapewniają programy HR & Payroll.

Oprogramowanie dla handlu wspiera księgowych zarówno w monitorowaniu obrotów firmy, jak i wyliczeniu należnego wynagrodzenia, powiększonego o ewentualne nadgodziny oraz premie. Wdrożenie odpowiedniego systemu wspiera wszystkie najważniejsze procesy kadrowo płacowe, stanowiąc wyraźne wsparcie dla specjalistów.

3. Zadbaj o rozwój firmy i jakość usług

Na zyski przedsiębiorstwa składają się nie tylko korzystne ceny oferowanych produktów. Równie kluczową rolę pełni wykwalifikowana, kompetentna kadra specjalistów. W jaki sposób monitorować jej postępy? Jak zadbać o jej dalszy rozwój i dobre warunki pracy? Również w tym segmencie oprogramowanie dla handlu dostarcza konkretne rozwiązania.

Nowoczesne systemy kadrowo płacowe zapewniają szerokie spektrum możliwości w zakresie okresowej oceny pracowników, planowaniu szkoleń oraz przyszłych rekrutacji. Odpowiednio dobrany program pomoże zweryfikować kompetencje i wyniki zespołu sprzedażowego, stanowiąc cenne podwaliny pod przyszłe zmiany.

TETA ERP od Unit4 Polska - nowoczesne oprogramowanie dla handlu

Grupa TETA od ponad 30 lat dostarcza nowoczesne oprogramowanie dla przedsiębiorstw handlowych, usługowych i produkcyjnych. Wiedzy TETA zaufało w Polsce już ponad 2000 firm. Już dziś skontaktuj się z doradcami klienta Unit4 Polska i dowiedz się, jak oprogramowanie dla handlu może pomóc Ci wnieść swoje przedsiębiorstwo na zupełnie nowy poziom. Postaw na innowacyjność, rozwój i bezpieczeństwo.

Znajdziesz nas pod adresem: ul. Powstańców Śląskich 7a, 53-332 Wrocław
lub na naszej stronie: Teta.Unit4.com

Źródło: Systemy Informatyczne dla Firm - Program do zarządzania Unit4 TETA

Więcej o:
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE