Tak było na Dniach Otwartych Funduszy Europejskich w Radomsku

Fot. Wojciech Bojdo/ Piotr Wajman

Urząd Marszałkowski w Łodzi już po raz jedenasty zorganizował Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Pierwsza odsłona tegorocznej edycji imprezy odbyła się w Radomsku.

Podczas odbywającej się w Parku Solidarności imprezy przygotowano szereg atrakcji. Był szkicujący robot, stanowisko z Googlami VR, energorower, escaperoom, koło fortuny oraz stoiska wystawiennicze. Nie brakowało konkursów z nagrodami oraz koncertów. Na scenie wystąpili lokalni artyści, m.in. zespoły ERA Band i Musical Souls. Później przyszedł czas na gwiazdy imprezy: Vix.N, Sarę James, Krystynę Prońko oraz zespół T-Love.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to ogólnopolska akcja promująca projekty dofinansowane z Funduszy Europejskich, w ramach której mieszkańcy regionu mogą poznać wszelkie inicjatywy wspierane ze środków unijnych. To weekend, podczas którego beneficjenci prezentują swoje projekty, a odwiedzający mogą dowiedzieć się więcej na temat korzyści płynących z Funduszy Europejskich.

Przed rozpoczęciem części koncertowej publiczność powitali i DOFE w Łódzkiem otworzyli prezydent Radomska Jarosław Ferenc oraz radni Sejmiku Województwa Łódzkiego Hanna Gill-Piątek i Konrad Zyberyng.

W sobotę impreza odbędzie się w Kutnie.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
radomsko dni otwarte funduszy europejskich urząd marszałkowski w łodzi park solidarności vix.n sara james krystyna prońko t-love impreza koncerty
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE