Sztos. Wyszło pięknie. Wielkie serce z samochodów na placu targowym

Sztos. Wyszło pięknie. Wielkie serce z samochodów na placu targowym Fot. Radomsko z drona

Internauci zgodnie podkreślają, że wyszło piękne orkiestrowe serce utworzone z samochodów na placu targowym w Radomsku. A w środku wóz strażacki z OSP Radziechowice Drugie. Jednym słowem sztos i szacun za pomysł dla pana Artura Kępy, twórcy fanpejdża „Radomsko z drona”.

Pomysł utworzenia serca z samochodów w dniu finału pan Artur rzucił kilka dni temu na swoim fanpejdżu. Od razu się spodobał. W niedzielę 30 stycznia na placu targowym zjawiło się blisko 40 samochodów. Była obawa, że z powodu warunków atmosferycznych dron nie wzbije się w powietrze i nie zrobi wyjątkowych ujęć. A jednak się udało! Powstało wielkie serce utworzone z samochodów, a w środku na sygnałach strażacy z OSP Radziechowice Drugie.

- Wszystkim, którzy brali udział w utworzeniu naszego serca chciałem bardzo podziękować za przybycie, mimo tak brzydkiej pogody. Jesteście wielcy! – mówi pan Artur.

Jeszcze raz brawo za pomysł i za realizację panie Arturze! Brawa się należą się również tym, którzy przyjechali w ten wietrzy dzień na plac targowy.

Więcej o:
wośp 2022 wośp 2022 radomsko radomsko wośp 2022 finał wośp 2022 30. finał wośp radomsko radomsko z dorna
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE