Sztafety z Radomska spisały się na medal

Sztafety z Radomska spisały się na medal

Na stadionie w Kutnie 21 maja odbyły się wojewódzkie finały w biegach sztafetowych. Doskonale wypadli w nich sportowcy z radomszczańskich szkół, którzy wywalczyli aż pięć medali 3 srebrne i 2 brązowe.

W igrzyskach dzieci brąz zdobyły dziewczęta z PSP nr 6 w Radomsku w sztafecie szwedzkiej (400+300+200+100 m), które biegały w składzie: Amelia Wyczółkowska, Julia Górnik, Pola Balas i Oliwia Owczarek. Opiekunem zespołu jest Jolanta Rogozińska.

W licealiadzie srebrne medale wywalczyły uczennice I LO w Radomsku. W sztafecie 4x100 m biegały: Aleksandra Szwedzik, Martyna Mastalska, Matylda Purgał i Weronika Stolarska. Z kolei Lena Urbaniak, Adrianna Kiełkowicz, Milena Wyczółkowska i Joanna Ozga to uczestniczki sztafety 4x400 m. Opiekunem obu sztafet jest Michał Machura.

Dwa medale zdobyli też chłopcy z ZSE-E w Radomsku.W biegu na dystansie 4x100 m srebro przypadło Kajetanowi Misztalskiemu, Oliwierowi Broniszewskiemu, Maciejowi Kłodosowi i Arturowi Wojewodzie. Brązowy medal na dystansie 4x400 m wybiegali: Mateusz Michalski, Mateusz Witkowski, Damian Trzeciak i Julian Struzik. Opiekunem reprezentantów Elektryka jest Jacek Stelmaszczyk.

Więcej o:
szatfety bieg licealiada
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE