Szóste zwycięstwo z rzędu RKS Radomsko

Już szóste zwycięstwo z rzędu w czwartej lidze odnieśli piłkarze RKS Radomsko. W ostatnią sobotę października wygrali na wyjeździe z KS Paradyż 5:0 (2:0). Dwie bramki dla radomszczan padły po rzutach karnych.

Wynik spotkania już w 8. min. otworzył Kamil Odolak. Dwie minuty później było już 2:0 dla RKS, za sprawą celnego trafienia Igora Górniaka. Po przerwie, w 72. min. drugiego gola w tym meczu strzela Kamil Odolak, a w 77. min. na 4:0 podwyższa Sebastian Miśkowiec z rzutu karnego. Wynik spotkania na 5:0 (86. minuta) ustala Krystian Kolasa, także po strzale z rzutu karnego.

RKS Radomsko: D. Niżnik – W. Śmigielski D. Mężyk, Sz. Kożecki (88 W. Pelikant 88’), A. Gieraga, K. Kolasa, S. Miśkowiec, S. Domaniecki (O. Kozak 80’), Ł. Bocian (F. Bednarski 75’), I. Górniak (B. Sitkowski 67’), K. Odolak

- Nie miałem dużo czasu, aby się pokazać czy dobrze zaprezentować na boisku, jednakże małymi kroczkami do przodu. Nabrałem na pewno trochę doświadczenia w ciągu tych 2 minut. Wietzę, że z czasem trener mi zaufa i dostanę więcej minut. To było fajne uczucie pokazać się przy radomszczańskich kibicach jako oraz wychowanek klubu – skomentował swój debiut wychowanek RKS, Wiktor Pelikant.

RKS Radomsko zajmuje nadal trzecie miejsce w tabeli IV ligi. Prowadzi Warta Sieradz. W sobotę 6 listopada, RKS podejmuje na własnym stadionie drużynę Orła Nieborów. Początek o godz.14.00.