Szlachetna Paczka od policjantów

Szlachetna Paczka od policjantów Fot. KPP Radomsko

Komenda Powiatowa Policji w Radomsku na zaproszenie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Stobiecku Szlacheckim wzięła udział w zbiórce pn. „Szlachetna Paczka”. W ramach tego najbardziej rozpoznawalnego programu społecznego w Polsce 10 grudnia 2021 roku radomszczańscy policjanci przekazali prezenty dla pana Kazimierza.

Historia pana Kazimierza jest jedną z tysięcy wzruszających i mobilizujących do pomocy. Stan zdrowia oraz skromna emerytura nie pozwalają mężczyźnie na normalne funkcjonowanie i godne życie. Pomimo licznych przeciwności losu, codziennych zmagań oraz dolegliwości nie traci on wiary w ludzi. Jest bardzo pozytywną, szczerą i otwartą osobą. Największą radość czerpie z kontaktu z najbliższą rodziną.

Wszystkie podarunki ze „Szlachetnej Paczki”, jakie wkrótce otrzyma pan Kazimierz, z pewnością będą dla niego dopełnieniem radości w nadchodzące Święta Bożego Narodzenia.

Zebrana kwota pieniędzy oraz prezenty rzeczowe zostały dzisiaj, tj. 10 grudnia przekazane przez policjantów organizatorom przedsięwzięcia.

Więcej o:
radomsko policja szlachetna paczka szkoła stobiecko szlacheckie
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE