Szkoły z Kobiel i Kodręba w konkursie Tesco

Dwie szkoły z terenu naszego powiatu biorą udział w konkursie "Tesco dla szkół - talent do niemarnowania"

Dwie szkoły z terenu naszego powiatu biorą udział w konkursie "Tesco dla szkół - talent do niemarnowania".


Program "Tesco dla Szkół" wspiera polskie szkoły już od 11 lat. Jak dotąd Tesco pomogło ponad 11 tysiącom polskich szkół podstawowych i gimnazjalnych, zapewniając im nowoczesne wyposażenie o łącznej wartości ponad 13 milionów złotych.

Program oferuje szkołom nie tylko możliwość zdobycia cennego sprzętu dydaktycznego, ale pomaga również rozwijać talenty uczniów i integrować środowisko szkolne. To także praktyczna lekcja kreatywności i przedsiębiorczości. W poprzednich latach tematem przewodnim konkursu były ekologia i kształtowanie proekologicznych postaw wśród dzieci, młodzieży i społeczności lokalnej oraz edukacja w zakresie zdrowego odżywiania. Tegoroczna edycja łączy te dwa nurty istotnych kwestii społecznych i aktywnie wspiera przeciwdziałanie marnowaniu żywności. Dzięki udziałowi w tej inicjatywie uczniowie nauczą się kreatywnego zarządzania swoimi zasobami, równocześnie zdobywając cenne umiejętności i wiedzę.

Aby wygrać wsparcie dla szkoły, należało stworzyć odpowiedni filmik. Do 19 grudnia trwa głosowanie nad filmikami z całej Polski.

Filmy stworzone przez szkoły z Kobiel Wielkich oraz Kodręba można znaleźć tutaj. Tam też znajduje się szczegółowy regulamin konkursu.

Nasze szkoły zajmują czołowe lokaty w rankingu województwa. Zachęcamy do głosowania!

Więcej o:
tesco szkoła kobiele wielkie kodrąb głosowanie
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE