Szeregówki na Psim Polu cieszą się coraz większą popularnością wśród osób poszukujących mieszkania we Wrocławiu. Sprawdź, co je wyróżnia

Szeregówki na Psim Polu cieszą się coraz większą popularnością wśród osób poszukujących mieszkania we Wrocławiu. Sprawdź, co je wyróżnia

Wielu mieszkańców miast z zazdrością przygląda się właścicielom domów jednorodzinnych pod Wrocławiem. Dostęp do własnego ogrodu i świeże powietrze w otoczeniu - tego najbardziej brak w centrum konglomeracji miejskich. Zamiast tego narażeni jesteśmy na smog, spaliny i całodobowy hałas, w którym trudno odpocząć. Ze względu na wysokie ceny wolnostojących nieruchomości coraz więcej osób rozgląda się za domem w zabudowie szeregowej.

Szeregówki na Psim Polu cieszą się rosnącym zainteresowaniem ze względu na niewielką odległość od centrum i niskie koszty eksploatacji.

Mieszkanie na Psim Polu to bliskość terenów zielonych i miejskiej infrastruktury.

Dzielnica Psie Pole weszła w obręb Wrocławia dopiero 92 lata temu. Wcześniej była zarządzana jako osobne miasteczko, co wyraźnie widać do dziś. Centralnym punktem Psiego Pola jest niedawno wyremontowany rynek, który popołudniami gromadzi okoliczną ludność.

Na terenie dzielnicy funkcjonuje wiele przedszkoli i szkół. Znajdziemy tu także 10 placówek szpitalnych oraz liczne przychodnie, także specjalistyczne. Prócz niezliczonych sklepów, punktów usługowych i klubów sportowych na Psim Polu wybudowano także dwa ogromne centra handlowe, w których mieszkańcy mogą zrobić większe zakupy. Ciekawa oferta ośrodków kulturalnych i dostęp do wartościowych zabytków sprawiają, że nie sposób się tu nudzić.

Psie Pole cieszy się dobrą opinią na tle innych dzielnic Wrocławia. W corocznych rankingach widać, że ludzie czują się tu bezpiecznie. Bardzo chwalą też sobie czystość dzielnicy i bliskość terenów zielonych. Wały nad Widawą w 2017 roku przeszły gruntowną modernizację. Dzięki temu świetnie zabezpieczają okoliczne tereny przed powodzią. Projektanci zadbali również o to, by stały się atrakcyjnym miejscem dla rowerzystów i spacerowiczów.

Dzięki ogromnemu zainteresowaniu wśród deweloperów wrocławskich, Psie Pole z roku na rok staje się coraz bardziej atrakcyjne architektonicznie. To wszystko sprawia, że jest to idealne miejsce do zamieszkania dla wszystkich, którzy nie chcą rezygnować z bliskości miasta, lecz zależy im na cichym, zielonym i spokojnym otoczeniu.

W cenie mieszkania w centrum możesz kupić szeregówkę na Psim Polu od wrocławskiego dewelopera.

Jedną z najciekawszych ofert dotyczących szeregówek we Wrocławiu przygotował deweloper Probitas Invest. Inwestycja Franki House to 20 dwupoziomowych mieszkań na Psim Polu, o powierzchni 63 do 112 m2. Każde z mieszkań ma dostęp do osobnego wejścia, przydzielonego miejsca parkingowego i własnego ogrodu. Dzięki temu bardziej przypominają one domy w zabudowie szeregowej, niż klasyczne lokale mieszkalne.

Mieszkania zostały zaprojektowane w dwóch budynkach utrzymanych w stylistyce skandynawskiej. Można tu też dostrzec pewne nawiązania do industrializmu, który z biegiem lat staje się coraz bardziej popularnym nurtem architektonicznym. Wysokie okna zapewniają świetne doświetlenie poszczególnych pomieszczeń, stanowiąc olbrzymi atut inwestycji. Projekt szeregówek na Psim Polu umożliwia też łatwe rozdzielenie części dziennej znajdującej się na niższym poziomie od strefy ciszy i odpoczynku na górze.

Inwestycja znajduje się zaledwie 10 km od wrocławskiej starówki. Dostęp do centrum umożliwia sprawnie funkcjonująca komunikacja miejska i pobliska stacja kolejowa Wrocław - Psie Pole. Możliwości komunikacyjne zwiększa znajdująca się niedaleko wschodnia obwodnica Wrocławia. W odległości 11 km przebiega z kolei autostrada A8. Jest to odległość w zupełności wystarczająca, by mieszkańcy szeregówek na Psim Polu nie odczuwali jej uciążliwości, a jednocześnie mogli bez problemu wyruszyć w podróż do dowolnego miasta w Polsce.

Więcej o:
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE