Szampańska zabawa studniówkowa ZSE w Radomsku

Fot. W. Bojdo/J. Paszewski

W piątek, 26 stycznia 2024 r. na swoim balu maturalnym bawili się uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomsku. Imprezę zorganizowano w sali bankietowej „Orchidea” w Kobielach Wielkich.

Tego pierwszego w życiu wielkiego balu maturzyści na pewno nie zapomną. Były emocje, trema, ale i wielka radość. Były też podziękowania dla rodziców i nauczycieli oraz wspomnienia spędzonych w szkole lat.

-  Tegorocznym maturzystom życzę przede wszystkim, żeby się realizowali w dorosłym życiu, żeby każdy z nich znajdował taką drogę – zarówno zawodową, jak i prywatną, która sprawi, że będą szczęśliwe kroczyli w dorosłym życiu - mówi Małgorzata Kołodziejska, dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomsku.

W inauguracji studniówki uczestniczyła starosta powiatu radomszczańskiego Beata Pokora.

- Matura, która przed wami, to będzie przepustka do osiągania swoich celów. Wierzę w to, że zarówno ten egzamin, jak i inne w waszym życiu egzaminy zdacie pozytywnie. Pamiętajcie, że każdy z was jest osobą przez duże „O”. Zawsze w siebie wierzcie i nigdy się nie poddawajcie – mówiła do maturzystów starosta Beata Pokora.

Po uroczystym otwarciu balu z ust dyrektor ZSE padły słowa: „Poloneza czas zacząć”. Po wspaniałym tańcu, uczestnicy studniówki obejrzeli pokaz w wykonaniu młodych tancerzy. A później przyszedł czas na zabawę do białego rana.

Ze studniówki, a konkretnie z poloneza w wykonaniu uczniów ZSE, na naszym Facebooku prowadziliśmy transmisję na żywo. Do zobaczenia TUTAJ

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
studniówka studniówka 2024 zse zse radomsko ekonomik ekonomik radomsko studniówka ekonomik radomsko studniówka zse radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE