Sylvia Novak z Radomska i jej kolejna muzyczna propozycja „Bawię się świetnie”

Sylvia Novak z Radomska i jej kolejna muzyczna propozycja „Bawię się świetnie”

Wokalistka i aktorka - radomszczanka Sylvia Novak miesiąc temu zadebiutowała własnym utworem „Me gusta”. Kilka dni temu pokazała kolejną próbkę swojego talentu, między innymi w serwisie YouTube można słuchać jej kolejnego utworu „Bawię się świetnie”.

Od kilku dni w sieci posłuchać można kolejnej muzycznej propozycji Sylvii Novak. W najnowszej piosence radomszczanka zapewnia: bawię się swietnie!

- Każdy z nas mniej lub bardziej spotkał się w swoim życiu ze stereotypowym postrzeganiem. Ja również. Najbardziej dotkliwie odczułam to, gdy po raz pierwszy pojawiłam się w mediach. Z jednej strony taki medialny debiut to może być początek niesamowitej przygody. Z drugiej zaś, pojawienie się w mediach niesie za sobą ryzyko oceniania po stereotypach, hejtu czy dopisywania łatek, które są niezgodne z prawdą. A które dla mnie osobiście były niezwykle bolesne. I właśnie o tym opowiadam utworem „bawię się świetnie”
- pisze o swoim utworze Sylvia.

Muzyka i słowa: Sylvia Novak, Dominic Buczkowski, Patryk Kumór Sylvia chciała, by klip do utworu był w stylu lat 80, jak sama muzyka. Dlatego motywem przewodnim teledysku są popularne w tamtych latach - konkursy aerobic, celowo włączając w to ich stylistykę kiczu. Wiele scen zostało nagranych kamerą VHS, by oddać klimat lat 80.

Posłuchaj utworu Sylvii:

Więcej o:
syvia novak radomsko radomsko sylvia novak bawie sie swietnie sylvia novak aktorka radomsko wokalistka radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE