Sygnalizacja świetlna przy PSP nr 5 w Radomsku załatwiona

Sygnalizacja świetlna przy PSP nr 5 w Radomsku załatwiona Fot. pixabay.com

Dobra wiadomość dla mieszkańców ulicy Narutowicza w Radomsku. W rejonie PSP nr 5 powstanie sygnalizacja świetlna na żądanie. Udało się to załatwić dzięki zaangażowaniu Rafała Dębskiego, przewodniczącego Rady Miejskiej i jednocześnie radnego z dzielnicy Bartodzieje.

Od początku września to właśnie przewodniczący Rafał Dębski, był w kontakcie z Tomaszem Żuchowski, dyrektorem GDDKiA w Warszawie. Tematem wymiany korespondencji była poprawa bezpieczeństwa uczestników ruchu rejonie PSP nr 5. Informowaliśmy o tym w tym artykule.

W piątek 25 września, przy szkole, odbyło się robocze spotkanie, w którym uczestniczyli m.in. Tomasz Janikowski z GDDKiA w Łodzi, Jacek Szkup kierownik rejonu Radomsko, Jacek Belka, wiceprezydent miasta i radny Rafał Dębski.

Efektem spotkania, była deklaracja budowy sygnalizacji świetlnej na żądnie w rejonie podstawówki nr 5. Według informacji przekazanej naszemu portalowi przez radnego Rafała Dębskiego, sygnalizacja ma powstać w ciągu miesiąca.

- Bardzo się cieszę, że podjęte przeze mnie działania przyniosły skutek i dzięki sygnalizacji świetlnej poprawi się bezpieczeństwo. Dziękuję jednocześnie Tomaszowi Żuchowskiemu, dyrektorowi GDDKiA za szybkie podjęcie kroków w tej sprawie – mówi Rafał Dębski.

Z kolei 8 października, Rafał Dębski, organizuję debatę o bezpieczeństwie w Radomsku.

Więcej o:
ulica narutowicza gddkia narutowicza w radomsku rafał dębski blokada narutowicza
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE