Przewodniczący Rady Miejskiej: organizuję debatę o bezpieczeństwie w Radomsku

Przewodniczący Rady Miejskiej: organizuję debatę o bezpieczeństwie w Radomsku

- Szanuję i doceniam pracę policjantów, którzy pełnią swoją służbę, dbając o bezpieczeństwo mieszkańców Radomska oraz utrzymując ład i porządek publiczny w naszym mieście. Jednak sytuacja na ul. Narutowicza (a także w innych częściach Radomska) dojrzała do tego, aby - w moim przekonaniu - poszukać nowych, efektywnych rozwiązań i wypracować bardziej skuteczny model współpracy Miasta Radomska i Komendy Powiatowej Policji w Radomsku - mówi Rafał Dębski przewodniczący Rady Miejskiej w Radomsku, który jednocześnie organizuje spotkanie poświęcone bezpieczeństwu w naszym mieście.

- Nakłady finansowe, wykorzystywane zasoby kadrowe oraz czas pracy policjantów włożony w realizację działań powinien być adekwatny do efektów i przyczyniać się do wzrostu poczucia bezpieczeństwa mieszkańców - znajdować swoje odzwierciedlenie nie tylko w statystykach, ale i w opiniach lokalnej społeczności - podkreśla przewodniczący.

Przewodniczący Rafał Dębski podjął także decyzję o zorganizowaniu spotkania, aby porozmawiać o nowej, efektywnej formule współpracy oraz stanie bezpieczeństwa w Radomsku.

- Na debatę zaprosiłem przedstawicieli władz miasta i klubów radnych, Przewodniczącego Komisji Bezpieczeństwa Publicznego, Naczelnika Wydziału Porządku Publicznego i Komendanta Policji w Radomsku – mówi Rafał Dębski.

Spotkanie odbędzie się 8 października o godz. 8.00 w sali 104 Urzędu Miasta Radomska. Spotkanie będzie miało charakter zamknięty.

Więcej o:
rafał dębski policja radomsko policja bezpieczeństwo w radomsku
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE