Świetlica MOPS przy ulicy Strażackiej

Polska Grupa Energetyczna i jej Fundacja "Energia z serca", dzięki swojemu zaangażowaniu doprowadziły do powstania świetlicy przy ulicy Strażackiej, która ruszy już w październiku.

Polska Grupa Energetyczna i jej Fundacja "Energia z serca", dzięki swojemu zaangażowaniu doprowadziły do ponownego uruchomienia świetlicy przy ulicy Strażackiej, która ruszy już w październiku.fot. MOPS RadomskoAby przywrócić życie w świetlicy, należało wymienić dach, założyć nową wentylację czy też zedrzeć stare warstwy farby i pomalować ściany na nowo. Wyzwanie to wzięli na swoje barki pracownicy KWB Bełchatów i MOPS Radomsko - zgłosili swój wolontariat w ramach projektu PGE "Pomagamy". Ich projekt okazał się jednym z najlepszych wśród 30 innych w całym kraju i został doceniony i nagrodzony finansowo przez Kapitułę Programu.

W ramach nagrody zespół wolontariuszy dostał ponad 4 tysiące złotych, które zostały wykorzystane na remont świetlicy. Pierwsze zajęcia rozpoczną się w październiku, np. akcja "Zielonym do góry".

Jeśli ktoś jest chętny do wsparcia finansowego wolontariuszy lub chce im pomóc własnymi rękoma w pracach remontowych, proszony jest o kontakt z MOPS, tel. 44 683 28 55.

Więcej o:
pge energia z serca mops radomsko świetlica na strażackiej
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE