Światła miast. Muzyczna propozycja Sylvii Novak

Światła miast. Muzyczna propozycja Sylvii Novak Fot. Zrzut ekranu/Sylvia Novak - światła miast (prod. Mikołaj Trybulec) [Official Music Video]

„Światła miast” to tytuł najnowszej piosenki przygotowanej przez Sylvię Novak - pochodzącą z powiatu radomszczańskiego – artystkę. Utwór wraz z Sylvią stworzyli Mikołaj Trybulec oraz Tomasz Kulik.

- Obiecałam, że w tym roku będzie dużo niespodzianek, również muzycznych. Zapraszam Was do posłuchania i oglądania mojego nowego utworu. Jest bardzo wakacyjny i bardzo taneczny. Chciałam by klip był paletą barw – nie tylko słowną – ale także jeśli chodzi o kolory – mówi o piosence, na swoim Instagramie, Sylvia.

Muzyka w Sylvii życiu jest niemalże wpisana w jej DNA. Swoją wokalną przygodę rozpoczynała mając 4 lata - śpiewając ukochanemu dziadkowi Stanisławowi, który w latach powojennych miał swój zespół - był samoukiem w grze na skrzypcach i saksofonie. Rodzice Sylvii poznali się na studiach muzycznych i od tamtej pory muzyka jest nieodłącznym elementem życia ich rodziny. Sylvia w latach dziecięcych sama zabiegała,by rozwijać się muzycznie, co pokazywała wygrywając liczne dziecięce festiwale. Pewnego dnia spakowała plecak i poprosiła rodziców, by zapisali ją do szkoły muzycznej. Ukończyła I st. Szkoły Muzycznej im. Grażyny Bacewicz w Radomsku w klasie fortepianu.

W ostatnich latach Sylvia rozwijała swój talent wokalny m.in. pod okiem Elżbiety Zapendowskiej. W ostatnich latach kształciła swój warsztat aktorski pod okiem wybitnych aktorów: Mariety Żukowskiej, Aleksandry Popławskiej czy Michała Żurawskiego w szkole aktorskiej AktoRstudio – założonej przez Romę Gąsiorowską. I dzięki temu obecnie pojawia się na planach filmów i seriali, takich jak: Pierwsza miłość, Święty, Pętla, Bad Boy, Barwy szczęścia, Ślad, Na Wspólnej.

Więcej o:
sylvia novak sylwia nowak piosenka artystka sylwia nowak radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE