Światełko w tunelu?

Światełko w tunelu? Fot. pixabay.com

Koronawirus się rozprzestrzenia. Pojawiają się informacje o nowych zakażonych w Polsce. Najpierw informowano o siedmiu nowych zarażonych, teraz pojawiła się informacja o trzech kolejnych. Wczoraj odnotowaliśmy też pierwszy przypadek śmiertelny. W Radomsku pięć osób jest poddanych kwarantannie domowej.

Pojawiają się dobre informacje z Azji. W Chinach i Korei Południowej wygasa epidemia koronawirusa. Dalszy spadek zachorowań odnotowano w Wuhan w Chinach. Z kolei w Korei Południowej po raz pierwszy więcej pacjentów wyzdrowiało, niż zachorowało.

W Polsce są nowe przypadki zakażenia. Do tej pory zanotowano już 61 przypadków chorych na koronawirusa. Jedna osoba zmarła, a na całym świecie odnotowano łącznie już ponad 134 tys. zachorowań.

Zapraszamy do śledzenia najnowszych wiadomości dot. pandemii koronawirusa na Radomsko24.pl

Jak radomszczański szpital jest przygotowany na koronawirusa? Ile jest łóżek na oddziale zakaźnym i lekarzy do obsługi chorych?

Oglądaj 13 marca „Staszczyk niezależnie”. Gościem Irka Staszczyka, będzie Fabian Zagórowicz, członek Zarządu Powiatu Radomszczańskiego. Początek o godz. 19.45.

Więcej o:
koronawirus koronawirus radomsko staszczyk niezależnie
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE