Świąteczna pomoc sieci sklepów Biedronka

Biedronka jak co roku angażuje się w przedświąteczne akcje na rzecz osób potrzebujących.

Biedronka jak co roku angażuje się w przedświąteczne akcje na rzecz osób potrzebujących. Wśród nich są zbiórki żywności w sklepach sieci, przekazywanie upominków dla najmłodszych, wsparcie Wigilii dla osób bezdomnych, oferowanie artykułów, z których dochód ze sprzedaży przekazywany jest na pomoc dzieciom, a także udział w świątecznych blokach reklamowych w mediach.

W grudniu po raz kolejny w sklepach sieci Biedronka są realizowane zbiórki żywności: z Federacją Polskich Banków Żywności (zorganizowana w dniach 4-6 grudnia) oraz Caritas Polska (11-12 grudnia). Ubiegłoroczne, przedświąteczne zbiórki z dwoma partnerami przyniosły efekt w postaci blisko 550 ton produktów spożywczych.

Artykuły zebrane podczas akcji trafiają m.in. do jadłodajni dla ubogich, noclegowni dla osób bezdomnych, domów dla samotnych matek, świetlic dla dzieci i innych organizacji zajmujących się opieką nad najuboższymi.

Świąteczna zbiórka żywności z Caritas Polska przeprowadzona będzie także w Radomsku w sklepach Biedronka znajdujących się w następujących lokalizacjach: ul. Krasickiego 5, ul. Starowiejska 1, ul. Przedborska 47, ul. Narutowicza.

Więcej o:
pck gwiazdka święta zbiórka pck radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE