Świadomi swoich praw i obowiązków

Świadomi swoich praw i obowiązków Fot. M. Kołaczkowski

- Jest nam z tego powodu bardzo miło. To praca zespołowa wielu podmiotów. To służba wymagająca szczególnych cech charakteru, a jednocześnie wysokich kompetencji, profesjonalizmu i sprawności. Zdajemy sobie z tego sprawę w każdej godzinie naszej służby – tak na portalu Radomsko24.pl mł. bryg. Artur Bartosik zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Radomsku, skomentował informację o rankingu zawodów cieszących się największym społecznym zaufaniem.

Strażak znalazł się na pierwszym miejscu (94 proc. deklaracji dużego poważania społecznego), a drugie miejsce zajął zawód pielęgniarki (89 proc. deklaracji dużego szacunku).  

Czy rok 2022 radomszczańscy strażacy mogą zaliczyć do udanych zawodowo? Czy zaufanie społeczne do strażaków idzie w parze ze świadomością społeczeństwa, gdy dochodzi do trudnych zdarzeń i wypadków ?

Zapraszamy do wysłuchania kolejnej rozmowy na portalu Radomsko24.pl. Premiera w środę 4 stycznia o godz 19.45, gościem będzie mł. bryg. Artur Bartosik, zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej.

Więcej o:
w temacie irek staszczyk artur bartosik
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE