Sukcesy uczniów z Publicznego Gimnazjum nr 3

Klasa europejska - II A działająca w PG nr 3 w Radomsku zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "Minutowa Piosenka Klasowa - szkolny klip muzyczny"

Klasa europejska - II A działająca w PG nr 3 w Radomsku zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "Minutowa Piosenka Klasowa - szkolny klip muzyczny".
Fot. PG nr 3 w Radomsku
Konkurs organizowany był przez Fundację Muzyka w ramach Programu edukacyjnego Akcja Labirynt edycja 2014, dofinansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Miasto Stołeczne Warszawa.

Zadaniem uczestników było przygotowane piosenki klasowej, trwającej około 1 minuty 30 sekund do podkładu muzycznego stworzonego przez uczniów bądź dostępnego na stronie internetowej organizatora.  Piosenka zdobyła wyróżnienie "za poczucie humoru i kreatywny pomysł na realizację klipu".

Autorem tekstu jest Julia Dobielska, montaż Agnieszka Szyda, wykonanie: Joanna Kempa oraz Anna Stefaniak. Gotowe pracę można zobaczyć tutaj.

Warto dodać, że uczniowie przygotowali także zwiastun filmu "Miasto 44" w ramach innego konkursu (tutaj nie udało się znaleźć w gronie wyróżnionych). Ale zwiastun jest naprawdę wart zobaczenia. Można go zobaczyć tutaj.

Wystąpili: Alina Biskupska, Wiktoria Banaszek, Julia Dobielska, Klaudia Pichit, Szymon Moliński, Piotr Piekarz, Szymon Rak.
Montaż: Agnieszka Szyda
Scenariusz i reżyseria: Julia Dobielska i Klaudia Pichit.

Więcej o:
publiczne gimnazjum nr 3 w radomsku klasa europejska klip muzyczny
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE