Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_ENCODING" in /home/klient.dhosting.pl/r24/radomsko24.pl/public_html/public/index.php on line 4

Deprecated: substr_count(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /home/klient.dhosting.pl/r24/radomsko24.pl/public_html/public/index.php on line 4

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/r24/radomsko24.pl/public_html/public/index.php:4) in /home/klient.dhosting.pl/r24/radomsko24.pl/public_html/public/index.php on line 16
Sukcesy tancerek z „Mass-Teamu” - Radomsko24.pl

Sukcesy tancerek z „Mass-Teamu”

Sukcesy tancerek z „Mass-Teamu” Fot. Mass Team

W minioną sobotę trzy zespoły z Akademii Tańca i Sportu „Mass-Team” udały się do Kielc, by wziąć udział w XXIV Turnieju Tańca „O Uśmiech Dziecka”.

Dla niektórych był to pierwszy występ, po ponad rocznej przerwie spowodowanej sytuacją COVID.

Jednak była to tylko przerwa od turniejów, a nie od tańca, gdyż dziewczęta, jak tylko mogły, trenowały pod okiem Magdaleny Salińskiej-Serafin i ulepszały taneczne zdolności.

Efekty treningów okazały się widoczne, gdyż każda z grup stanęła na podium.

Grupa Skrzaty zajęła I miejsce w kategorii dzieci do lat 11 inne formy tańca, Iskierki zajęły I miejsce w kategorii dzieci do lat 11 disco dance, natomiast zespół Big Bee Team zajął III miejsce w kategorii show 12-15 lat.

Jednak nie były to jedyne miejsca na podium w ostatnim czasie, gdyż 13 czerwca „Mass-Team” rywalizował również na „Piotrkowskiej Panoramie Tanecznej o Złotego Piotrka”. Tam małym Skrzatom również udało się wywalczyć I miejsce w kategorii dzieci do lat 9. Z kolei zespół TG Dance zdobył wyróżnienie, a Aleksandra Kowalczyk została półfinalistką w kategorii solo 10-13 lat.