Sukcesy Akademii Karate Kyokushin Radomsko - Radomsko24.pl

Sukcesy Akademii Karate Kyokushin Radomsko

Sukcesy Akademii Karate Kyokushin Radomsko Fot. archiwum Akademii

W minioną sobotę 6 października odbył się Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Sieradza, w których wzięło udział 280 zawodników z Polski, Rosji, Niemiec, Czech i Białorusi. W zmaganiach brali udział zawodnicy z Akademii Kyokushin Radomsko, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki.

Akademię Karate Kyokushin Radomsko reprezentowali:
Weronika Mazur, która zdobyła dwa medale w kategorii Kata juniorek i 1 miejsce, a w kategorii Kumite+ 60 kg II miejsce.
Miłosz Młodawski, który w kategorii junior młodszy, walki + 80 kg, otrzymał III miejsce. Karol Gołczyk, który w kategorii Kata zdobył II miejsce oraz Michał Wiewiórowski, Natalia Gołczyk, Mateusz Suski, Zuzanna Pluta i Sergiusz Bejmert.

Zawodnicy AKK Radomsko zdobyli cztery medale i na 32 ośrodki biorące udział w zwodach zajęli drużynowo 10 miejsce. Radomsko, co roku jest reprezentowane na kilkunastu turniejach karate w Polsce. Ośrodek, AKK RADOMSKO liczy się w regionie i budzi uznanie.

Źródło: Akademia Karate Kyokushin Radomsko