Radomsko, Łódzkie 21.6o Poniedziałek, 21 Października 2019
ważne informacje
  • 14:10 Ocalmy Przemka! Były piłkarz RKS Radomsko potrzebuje pomocy czytaj dalej
  • 14:10 Ostateczne wyniki wyborów dla okręgu nr 10 czytaj dalej

Sukces młodych wokalistów ze Studia Wokalnego

Kultura i rozrywka

Siedmiu wokalistów ze Studia Wokalnego działającego przy Miejskiem Domu Kultury wzięło udział w I Piotrkowskim Festiwalu Piosenki. I wszyscy przeszli do kolejnego etapu konkursu! W Piotrkowie... ››

Siedmiu wokalistów ze Studia Wokalnego działającego przy Miejskiem Domu Kultury wzięło udział w I Piotrkowskim Festiwalu Piosenki. I wszyscy przeszli do kolejnego etapu konkursu!

 

W Piotrkowie nasze miasto reprezentowali: Zbyszek Jankowski, Paweł Bartnik, Łukasz Jończyk, Natalia Ćwiek, Natalia Stolarska, Adrianna Witalewska i Natalia Mickiewicz.

 

W pierwszym etapie konkursu udział wzięło blisko 150 solistów w trzech kategoriach wiekowych. Każdy zaśpiewał piosenkę z repertuaru następujących gwiazd piosenki polskiej: Haliny Frąckowiak, Anny Jantar, Krzysztofa Krawczyka, Andrzeja Rybińskiego, „Czerwonych Gitar”, „No to co”, „Skaldów”, i „2 +1”.

 

Wszyscy radomszczanie poradzili sobie z tym zadaniem "śpiewająco", dzięki czemu 27 maja wezmą udział w koncercie laureatów oraz odbiorą nagrody pieniężne i rzeczowe.W nagrodę wezmą także udział w warsztatach muzycznych odbywających się w Piotrkowie Trybunalskim.

 

Gratulujemy sukcesów!

komentarze