Sucha Wieś w Radomsku doczeka się placu zabaw

Sucha Wieś w Radomsku doczeka się placu zabaw Fot. arch. radomsko24.pl

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z panem to w czerwcu 2021 roku, mieszkańcy dzielnicy Sucha Wieś w Radomsku, będą mogli się cieszyć z nowego placu zabaw dla dzieci. Zlokalizowany będzie przy remizie OSP przy ul. Strażackiej.

- Środki na plac zabaw na Suchej Wsi zostały zwiększone do 60 000 zł, a termin realizacji został przesunięty maksymalnie do 30 czerwca 2021 r. Jest jednak szansa że zostanie oddany do użytku w kwietniu – mówi Łukasz Więcek, radny z dzielnicy Sucha Wieś.

Zadanie zostało wprowadzone do budżetu miasta w czerwcu tego roku. Radny Łukasz Więcek nie ukrywał, że plac zabaw będzie gotowy jeszcze jesienią 2020. Jednak z powodu opóźnień w uzyskaniu zgody na prace budowlane, te nie ruszyły.

- Co mamy na dziś. Został wykonany projekt i uzyskana zgoda na prace budowlane, a to bardzo czasochłonne procesy – zauważa Łukasz Więcek.

- Zakładam że teraz będzie już z górki. Warto podkreślić, że wszystko to dzieje się dzięki przychylności i wsparciu OSP Sucha Wieś. To na ich terenie zostanie zlokalizowany ten obiekt – dodaje, nie kryjąc zadowolenia.

Więcej o:
sucha wieś sucha wieś w radosmsku plac zabaw radomsko plac zabaw w radomsku
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE