Studniówka w II LO. Zdjęcia

W Radomsku trwa sezon studniówkowy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z balu studniówkowego w II Liceum Ogólnokształcącym.

W Radomsku trwa sezon studniówkowy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z balu studniówkowego w II Liceum Ogólnokształcącym.

Studniówka w II LO odbyła się w piątek 23 stycznia w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stobiecku Szlacheckim. Rozpoczęła się tradycyjnym polonezem, wykonanym przez uczniów wszystkich klas maturalnych, a także walcem, który uczniowie odtańczyli z nauczycielami. Nie zabrakło też przemówień oraz podziękowań dla nauczycieli oraz dyrekcji szkoły. Po części oficjalnej na młodzież czekała zabawa przy dźwiękach muzyki serwowanej przez zespół oraz DJ-a. Tańce trwały do 6.00 rano, a młodzież niechętnie opuszczała salę.

 

- Każdy swoją studniówkę ma tylko raz w życiu, więc wszyscy uczniowie dołożyli wszelkich starań, żeby ten bal był wyjątkowy. Po zatańczeniu poloneza i walca dziękowaliśmy nauczycielom za trud pracy włożonej w naszą edukację. Po części artystycznej wspólnie zaczęliśmy się bawić. Zdecydowanie to była niezapomniana noc i jedyny w swoim rodzaju bal, który będę wspominać jeszcze przez długi czas - mówi Karolina Bracka.

 

- Ja osobiście jestem bardzo zadowolona, chociaż wyszłam głodna, bo większość czasu spędziłam na parkiecie i nie miałam czasu by coś zjeść - dodaje Maria Ciupińska.

 

FOTOGALERIA

 

Więcej o:
studniówka ii lo bal studniówkowy szkoła
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE