Strzeleckie sukcesy zawodników OKSS „10-tka”

Strzeleckie sukcesy zawodników OKSS „10-tka” Fot. OKSS

W dniach 15-18 października 2020 r. na strzelnicy Siedleckiego Klubu Strzelectwa Sportowego Dragon w Siedlcach odbyły XIII Ogólnopolskie Zawody Strzeleckie „Zlot Orlików”. W zawodach startowali m.in. młodzicy i juniorzy młodsi z Okręgowego Klubu Strzelectwa Sportowego „10-tka”.

- Sukces odniosła nasza juniorka młodsza Wiktoria Karasek zdobywając srebrny medal w finale pistoletu pneumatycznego. W kwalifikacjach Wiktoria była czwarta – mówi prezes OKSS „10-tka”, Sławomir Dziegieć.

Do finału juniorów młodszych w pistolecie pneumatycznym zakwalifikował się również Maksymilian Kępiński plasując się ostatecznie na 6 miejscu. Wśród młodzików, pistoleciarzy do finałowej rywalizacji dostał się Adam Wieczorek uzyskując 7 lokatę.

W zawodach uczestniczyli również młodzicy Artur Kucharski i Filip Makowski oraz juniorka młodsza Hania Rusin.

Miniony weekend to również czas sukcesów seniorów OKSS „10-tka”.

- Tomek Niezabitowski wystrzelał brązowy medal podczas zawodów o Puchar Starosty Jeleniogórskiego Strzelba IPSC - Jesień 2020. Zawody zorganizowane zostały przez Jeleniogórskie Towarzystwo Strzeleckie „STRZELEC”, a odbyły się w niedzielę 18 października na strzelnicy na terenie byłego poligonu 18 Karkonoskiego Pułku Przeciwlotniczego. Tomek strzelał w klasie: Strzelba Standard Manual – informuje Sławomir Dziegieć.

Więcej o:
radomsko okss 10-tka strzelectwo zawody
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE