Strzelanina na ul. Przedborskiej w Radomsku. Trzy osoby ranne

Strzelanina na ul. Przedborskiej w Radomsku. Trzy osoby ranne Fot. Redakcja

W sobotę, 7 maja 2022 r. przed godz. 19.00 na ul. Przedborskiej w Radomsku doszło do strzelaniny. Trzy osoby zostały ranne.

Takiego zdarzenia w Radomsku jeszcze nie było. Sobotni wieczór. Pod jeden ze sklepów przy ul. Przedborskiej podjeżdża samochód. Wkrótce padają strzały.

Jak powiedziała Gazecie Radomszczańskiej Aneta Wlazłowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku, ustalono, że przed jednym ze sklepów przy ul. Przedborskiej zatrzymał się samochód osobowy, z którego wyszło kilka osób. I podeszło do ludzi, którzy stali przed nim. Te osoby zostały zaatakowane. Padły strzały z ostrej broni.

Dwie ranne osoby zostały przewiezione do Szpitala Powiatowego w Radomsku, trzecia osoba do szpitala w Łodzi.

- Otrzymaliśmy informację, że doszło do strzelaniny. Policjanci, którzy byli na miejscu zastali trzy osoby pokrzywdzone. Dwie osoby miały rany postrzałowe, trzecia osoba miała inne uszkodzenia ciała. Zostało wezwane pogotowie ratunkowe. Osoby te zostały przewiezione do szpitali. Jedna z tych osób przebywa jeszcze w szpitalu, dwie pozostałe są w dyspozycji śledczych. Policjanci zabezpieczają ślady, przesłuchują świadków – powiedziała portalowi Radomsko24.pl Aneta Wlazłowska, oficer prasowy KPP w Radomsku.  

Dochodzenie prowadzone jest pod nadzorem prokuratury. Na miejscu zdarzenia wciąż pracują funkcjonariusze policji.

O zdarzeniu jako pierwsza poinformowała Gazeta Radomszczańska.

Więcej o:
radomsko policja radomsko przedborska radomsko strzelanina strzelanina radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE