STREFA WDZIĘKU, czyli w Kinie o Kobiecie: 1800 gramów

STREFA WDZIĘKU, czyli w Kinie o Kobiecie: 1800 gramów

Miejski Dom Kultury w Radomsku na 18 listopada (poniedziałek) przygotował interesujące wydarzenie „STREFA WDZIĘKU, czyli w Kinie o Kobiecie”. Będzie to spotkanie adresowane w sposób szczególny dla żeńskiej widowni. Projekcję filmową pt. „1800 gramów” w babskim gronie umilą specjalnie przygotowane atrakcje w holu kina oraz sali kinowej. Spotkanie będzie filmowym oddechem od codziennych obowiązków, na którym będzie można poznać nowinki kosmetyczne.

Film: 1800 GRAMÓW

Data: 18 listopada, godz. 17.30

Reżyseria: Marcin Głowacki
Gatunek: Komedia/ dramat
Produkcja: Polska 2019
Czas trwania: 100 minut

Bilety: 14 zł

Kraków przygotowuje się na nadejście świąt. Ewa (Magdalena Różczka), kobieta dla której nie ma rzeczy niemożliwych, szuka nowych opiekunów dla dzieci pozbawionych rodzin. Jest wulkanem energii, potrafi wyważyć każde drzwi i nagiąć każdy przepis, aby im pomóc. Tuż przed Bożym Narodzeniem w jej życiu pojawia się niezwykła dziewczynka – Nutka, niemowlę pozostawione przez matkę. Dla jej dobra Ewa gotowa jest zrobić wszystko, nawet poświęcić siebie, swoją karierę i szansę na miłość… Nie spodziewa się, że wkrótce przez jej życie przetoczy się prawdziwa lawina emocji, na którą nie przygotowało jej nic, czego do tej pory doświadczyła. Czy bezinteresownie ratując jeden mały świat można uratować również siebie?

Więcej o:
kino radomsko mdk radomsko seans filmowy mdk radomsko dom kultury radomsko 1800 gramów radomsko strefa wdzięku mdk radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE