Strefa Kobiet na Dniach Radomska

Panie nie muszą już narzekać, że tegoroczne Dni Radomska będą atrakcją tylko dla mężczyzn, w związku z rozgrywkami Euro 2012 i Strefą Kibica.

Panie nie muszą już narzekać, że tegoroczne Dni Radomska będą atrakcją tylko dla mężczyzn, w związku z rozgrywkami Euro 2012 i Strefą Kibica.


Alternatywą dla pań, u których piłka nożna nie wywołuje aż takich emocji, będzie zorganizowana Strefa Kobiet, do której powstania przyczynił się Starosta Radomszczański Robert Zakrzewski. Miejsce "przeznaczone" paniom będzie się mieścić naprzeciw budynku starostwa przy ul. Leszka Czarnego 22.

 

Strefy dla kobiet będą działać zarówno w sobotę, jak i w niedzielę w godz. 12.00 - 18.00. Będą one obejmować degustacje i pokazy o różnej tematyce. Wiadomo już, że w wydarzeniu wezmą udział takie firmy, jak: Avon, Oriflame, restauracje Millenium i Malutkie Resort, Gospodarstwo Ogrodnicze Picea oraz firma Zuwika Design. Podjęte zostaną także działania, których celem będzie promocja zdrowia, ekologii, aktywnego trybu życia oraz budowania własnej świadomości i poczucia wartości.

 

Oprócz tego zaplanowano debatę pod hasłem "Jestem kobietą, jestem z Radomska, odniosłam sukces", w której wezmą udział przedstawicielki poszczególnych grup wiekowych, które osiągnęły sukces zawodowy bądź w działalności na rzecz społeczeństwa - opowiedzą one m.in. o swojej drodze do sukcesu.

 

Jeśli prowadzicie Państwo firmę i chcielibyście ją zgłosić jako jedną z prezentujących swoje produkty bądź też usługi w Strefie Kobiet, można zadzwonić pod ten numer: 44 685 44 84 lub drogą elektroniczną na adres promocja@radomsko.pl

 

Przypominamy, że w Strefie Kibica znajdzie się m.in. olbrzymi telebim, na którym mężczyźni (i nie tylko) będą mogli oglądać emocjonującą relację z Mistrzostw Europy.

Więcej o:
dni radomska strefa kobiet robert zakrzewskii
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE