Strefa dzieciom. Smurfowisko czyli Gargamel złapany

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomsku zorganizował wyjazd do Teatru Muzycznego w Łodzi na spektakl „Smurfowisko czyli Gargamel złapany”.

Sterfa dzieciom. Podopieczni MOPS-u w Łodzi/foto:MOPS RadomskoMiejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomsku  zorganizował wyjazd do Teatru Muzycznego w Łodzi na spektakl „Smurfowisko czyli Gargamel złapany”.  Ponad 30 dzieci z rodzin objętych na co dzień pomocą asystenta rodziny  uczestniczyło w atrakcyjnym wyjeździe.


Bilety na przedstawienie zostały ufundowane przez Łódzką Strefę Ekonomiczną w ramach akcji „Strefa dzieciom”.


„Smurfowisko czyli Gargamel złapany” to bajka, znana dzieciom z ekranu telewizji, która została w ciekawy i zaskakujący sposób przeniesiona w formie inscenizacji muzycznej. Oprawa muzyczna, taniec oraz humorystyczna forma przedstawienia wzbudziły nie lada zachwyt wśród publiczności. Najmłodsi widzowie zachęceni przez artystów mieli możliwość aktywnego uczestnictwa w przedstawieniu poprzez wspólny śpiew, recytację, zabawę. Największym zainteresowaniem dzieci cieszyła się postać Gargamela, który umiejętnie zabawiał dzieci, dostarczając wielu wrażeń, radości i uśmiechu.

 

W przerwie spektaklu na dzieci czekał poczęstunek oraz atrakcje w postaci prezentacji sztuki chodzenia na szczudłach.

 

Uczestnictwo w przedstawieniu było dla wielu dzieci pierwszą okazją do obcowania ze sztuką teatralną, a jednocześnie zachęceniem do udziału w tego typu przedsięwzięciach.

 

Po ponad dwugodzinnej sztuce na dzieci czekały paczki przygotowane przez Caritas oraz prywatnych sponsorów.

Więcej o:
mops strefa dzieciom paczki mikołaj
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE