Strażacy z OSP Sucha Wieś zbierali złom. Kasa ze sprzedaży pomoże w zakupie sprzętu ratowniczo-gaśniczego

Fot. Klaudia Gajda

Ochotnicy z jednostki Sucha Wieś w dzielnicy Radomska, chcą wzmocnić swoją jednostkę o nowy sprzęt, który będzie pomocny przy akcjach. W budżecie OSP jednak nie ma pieniędzy, za które można to zrobić. Stąd też pomysł na akcję zbierania złomu.

Strażacy w sobotę (13 marca) od rana zajęli się zbieraniem złomu z dzielnicy Sucha Wieś. Jeśli ktoś z mieszkańców posiadał niepotrzebny złom strażacy chętnie go przyjęli. Podjechali pod dom i zabrali przygotowane rzeczy.

- Za środki pozyskane ze sprzedaży złomu zakupimy sprzęt ratowniczo - gaśniczy, który jest bardzo potrzebny by podnieść zdolność bojową naszej jednostki. Potrzeby są duże, prądownice, węże, chcemy starać się o auto cięższe. Bardzo chętnie wszyscy pomagają, szykują złom - mówi Bogusław Pawlikowski z OSP Sucha Wieś.

Strażakom z OSP Sucha Wieś można pomóc także przy okazji rozliczania podatku dochodowego. Aby przekazać 1%w rozliczeniu PIT Należy wpisać Numer KRS 0000116212. Cel szczegółowy: Ochotnicza Straż Pożarna Sucha Wieś Strażacka 13, 97-500 Radomsko.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
osp sucha wieś sucha wieś osp zbiera złom załom na zakup sprzętu osp osp potrzeba sprzetu osp sucha wieś radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE