Strażacki piknik rodzinny w Dąbrówce zintegrował mieszkańców

Strażacki piknik rodzinny w Dąbrówce zintegrował mieszkańców Fot. UG Radomsko

Zabawy i konkursy dla dzieci i dorosłych, w tym bardzo emocjonujące przeciąganie liny. Przejażdżki quadem, dmuchańce i oczywiście smaczne jedzenie – to wszystko czekało na uczestników niedzielnego pikniku, który odbył się w Dąbrówce. Wydarzenie zorganizowali strażacy z miejscowej jednostki przy współpracy z Gminą Radomsko.

Celem pikniku, w którym uczestniczył m.in. wójt Gminy Radomsko Roman Radczyc była integracja mieszkańców i zapewnienie im rozrywki w gronie rodzinnym. 

- Chcemy, aby nasi mieszkańcy mieli okazję się zintegrować i spędzić wspólnie czas - zaznacza Jacek Przerada, prezes OSP Dąbrówka.

Okazji do integracji było mnóstwo. Gry, zabawy i konkursy, w których uczestniczyły zarówno dzieci, jak i dorośli cieszyły się zainteresowaniem. Co ważne, wydarzenia te przebiegały w miłej i rodzinnej atmosferze. Najbardziej emocjonujące było przeciąganie liny oraz przelewanie wody z większych do mniejszych wiader. Strażacki Piknik Rodzinny zakończyła dyskoteka na świeżym powietrzu.

Wydarzenie było drugim elementem profilaktycznego projektu, który OSP Dąbrówka realizuje przy współudziale Gminy Radomsko. Projekt zwieńczy rodzinny rajd rowerowy. 

Więcej o:
powiat radomszczański gmina radomsko dąbrówka osp dąbrówka piknik piknik rodzinny straż pożarna
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE