Stowarzyszenie „Koniczynka” sprzedaje maseczki. Żeby przetrwać…

Stowarzyszenie „Koniczynka” sprzedaje maseczki. Żeby przetrwać… Fot. Stowarzyszenie Koniczynka

Po tym, jak w Polsce wprowadzony został stan epidemii, wiele firm i instytucji boryka się z problemami finansowymi. Tak jest m.in. z działającym w Radomsku Stowarzyszeniem Rodziców i Opiekunów Osób Niepełnosprawnych „Koniczynka”, które prowadzi w Radomsku centrum rehabilitacyjne. Stowarzyszenie, żeby mogło w dalszym ciągu funkcjonować potrzebuje wsparcia finansowego. Stąd pomysł sprzedaży maseczek.

- Przede wszystkim serdecznie dziękujemy za pomoc, jaką nas obdarzyliście, to dzięki Wam Koniczynka przetrwała miesiąc kwarantanny – miesiąc bez dochodu. Kwarantanna trwa, jak widać nie zamierza ustąpić, a na pewno nie pozwoli nam zapomnieć o maseczkach, dlatego proponujemy maseczki ochronne, ze sprzedaży których dochód przeznaczony zostanie na wsparcie Stowarzyszenia – mówi Katarzyna Chybała, prezes stowarzyszenia „Koniczynka”.

Czytaj też: „Koniczynka” boi się o swoją przyszłość. Prosi o wsparcie

Stowarzyszenie oferuje maseczki damskie, męskie oraz dziecięce w różnych kolorach i dwóch rodzajach – prostokątne (białe) oraz profilowane (czerwone, żółte, białe, miętowe, niebieskie, zielone, czarne).

- Maseczka prostokątna (w komplecie dwa wkłady) – 6 zł
- Maseczki profilowane – 10 zł
- Pakiet Rodzinny (2 duże + 1 mała maseczka profilowana) – 27 zł

Maseczki można zamawiać poprzez wiadomość prywatną wysłaną na fecebooka Koniczynki a odebrać je w prowadzonej przez stowarzyszenie Zajadalni.

Więcej o:
koronawirus radomsko koronawirus maseczki ochronne radomsko stowarzyszene koniczynka pomoc dla koniczynki
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE