„Koniczynka” boi się o swoją przyszłość. Prosi o wsparcie

„Koniczynka” boi się o swoją przyszłość. Prosi o wsparcie Fot. Stowarzyszenie Koniczynka

Działające prężnie w Radomsku Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Osób Niepełnosprawnych „Koniczynka” prosi o finansowe wsparcie. Z powodu wprowadzonego stanu epidemii, stowarzyszenie nie prowadzi swojej działalności, a tym samym nie uzyskuje przychodów. Jeśli taka sytuacja potrwa dłużej, prowadzone przez stowarzyszenie centrum terapii może przestać istnieć.

Przedstawiciele Stowarzyszenia Rodziców i Opiekunów Osób Niepełnosprawnych „Koniczynka” wystosowali apel, w którym proszą o pomoc.

Kochani!
Zwracamy się do Was z apelem o pomoc. Obecna sytuacja dotyka wszystkich, utrudnia życie osobom prywatnym oraz firmom. Centrum Terapii „Koniczynka” może przestać istnieć. Od dwóch tygodni nie możemy pracować, nie mamy przychodów, zatrudniamy 13-tu pracowników, dodatkowo jesteśmy na terenie szpitala, nie chcemy narażać Naszych podopiecznych. W taki czy inny sposób pod swoją opieką mamy 190-ciu pacjentów. Jeśli będziemy zmuszeni do zamknięcia Centrum, zostaną pozostawieni sami sobie. Prosimy o pomoc. Każda przekazana złotówka ma znaczenie. Nie pozwólcie Nam zniknąć, walczyliśmy o stworzenie tego miejsca wiele lat, dziś boimy się, że nie przetrwamy – czytamy w apelu.

Więcej o:
koronawirus radomsko stowarzyszenie koniczynka prośba o pomoc apel
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE