Startujemy już w piątek

Startujemy już w piątek Fot. M. Kołaczkowski

Zapraszamy na Festiwal „3xRóżewicz”. Od 6 do 9 października w Miejskim Domu Kultury w Radomsku.

Wydarzenie poświęcone trzem artystom Januszowi, Tadeuszowi i Stanisławowi Różewiczom, którzy młodzieńcze lata spędzili w Radomsku. To tu rodziły się ich twórcze pasje.

Głównym patronem Festiwalu pozostaje wybitny dramaturg i poeta Tadeusz Różewicz. W tym roku na scenie MDK będzie można obejrzeć najnowsze inscenizacje jego najgłośniejszych tekstów. Nie zabraknie paneli dyskusyjnych z ekspertami, rozmów o poezji i tematycznych wystaw.

- Dwie godziny dziennie, gdy zamierzamy sobie zarezerwować i zajrzeć do Miejskiego Domu Kultury na Festiwal, to zdecydowanie za mało – twierdzi Krzysztof Zygma, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Radomsku w rozmowie na portalu Radomsko24.pl 

Organizatorami Festiwalu „3xRóżewicz” są: Miejski Dom Kultury i Miasto Radomsko. Wydarzenie dofinansowano z budżetu państwa ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. 

Rozmowa „W Temacie” 4 października na portalu Radomsko24.pl a gościem programu będzie Krzysztof Zygma. Premiera o godz. 19.45. A w dowolnym momencie na naszym kanale na YouTube. Zapraszamy do oglądania.

Więcej o:
w temacie irek staszczyk krzysztof zygma
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE