Starostwo zaprasza do „Tajemniczego lasu”

Starostwo zaprasza do „Tajemniczego lasu” Fot. mat. organizatora

Wybierzcie się szlakiem zagadek w głąb „Tajemniczego lasu”. Rozwiązujcie zadania, zbierajcie punkty i zdobądźcie atrakcyjne nagrody. 12 czerwca Starostwo Powiatowe w Radomsku zaprasza na rodzinną grę terenową.

- Wszystkich, którzy lubią rodzinne rozwiązywanie zagadek i łamigłówek, uwielbiają aktywnie spędzić czas i cenią bliski kontakt z naturą, zapraszamy do udziału w rodzinnej grze terenowej „Tajemniczy las”. To propozycja Starostwa Powiatowego w Radomsku na wspólne, sportowe świętowanie Dnia Dziecka i zapowiedź wakacyjnych przygód – zaprasza do udziału w grze Małgorzata Lewandowska, Wicestarosta Powiatu Radomszczańskiego.

Rodzinna gra terenowa „Tajemniczy las” to wyprawa szlakiem zagadek. Zadaniem uczestników, rywalizujących w rodzinnych zespołach, będzie odnalezienie 10 stanowisk ukrytych w lesie w okolicach Nadleśnictwa Niesulów. Na każdym z nich czekać będą wyzwania i zagadki: tajemnicze obrazki, tajne wiadomości, łamigłówki i zadania zręcznościowe.

W grze, wzorowanej na harcerskich podchodach z elementami geocachingu, mogą wziąć udział rodzinne zespoły – pod przewodnictwem pełnoletniego opiekuna. Ze względu na długość trasy, czas gry oraz poziom trudności zadań wydarzenie skierowane jest głownie do młodszych uczniów szkoły podstawowej. Każdy z zespołów biorących udział w grze otrzyma zestaw promocyjnych gadżetów, a 3 najlepsze drużyny – sprzęt biwakowy i turystyczny. Grę zakończy posiłek – grochówka.

Na dzielnych śmiałków pracownicy Starostwa Powiatowego w Radomsku czekają 12 czerwca od godziny 9.00 na leśnym parkingu w okolicach nadleśnictwa Niesulów. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zespoły zainteresowane udziałem w grze proszone są o wcześniejsze zapisy: tel. (44) 685 89 78 w godzinach pracy Starostwa Powiatowego w Radomsku (7.30 – 15.30).

Więcej o:
radomsko powiat radomszczański starostwo radomsko gra terenowa tajemniczy las
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE