Starostwo Powiatowe w Radomsku zamknięte dla interesantów

Starostwo Powiatowe w Radomsku zamknięte dla interesantów Fot. pixabay.com

Władze Powiatu Radomszczańskiego podjęły decyzję o czasowym zamknięciu Starostwa Powiatowego w Radomsku dla interesantów od 16 marca 25 marca, z możliwością przedłużenia.

W sprawach pilnych i niecierpiących zwłoki można kontaktować się telefonicznie: 44 683 45 09 a przesyłać pisma pocztą tradycyjną lub drogą elektroniczną: starostwo@radomszczanski.pl.

Mając na uwadze względy bezpieczeństwa Starosta Powiatu Radomszczańskiego Beata Pokora zawiesiła udzielania porad osobiście, w punktach na terenie Powiatu Radomszczańskiego. Okres zawieszenia działalności punktów: od dnia 13 do 25 marca z możliwością przedłużenia.

Przewidywany termin przywrócenia działalności punktów: od 26 marca decyzją Starosty Radomszczańskiego. Porady udzielane będą przez telefon lub z wykorzystaniem innych środków porozumiewania się na odległość.

Osoby zainteresowane uzyskaniem nieodpłatnej pomocy proszone są o kontakt telefoniczny, pod numerem telefonu: 44 685 89 25 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej, pod adres: starostwo@radomszczanski.pl.

Więcej o:
koronawirus koronawirus radomsko starostwo radomsko starostwo powiatowe w radomsku
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE