Starosta zaprasza mieszkańców na społeczny odbiór remontu ul. Piłsudskiego w Radomsku

Starosta zaprasza mieszkańców na społeczny odbiór remontu ul. Piłsudskiego w Radomsku Fot. arch. redakcji

Zbliża się koniec remontu ulicy Piłsudskiego w Radomsku na odcinku od ronda na skrzyżowaniu z ulicą Targową do skrzyżowania z ulicą Spacerową. Trwają ostatnie prace wykończeniowe, a ulica wkrótce oddana zostanie do użytku. Zanim to jednak nastąpi, starosta Łukasz Więcek zaprasza mieszkańców do społecznego odbioru tej inwestycji i podkreśla, że taka praktyka będzie kontynuowana przy kolejnych przedsięwzięciach realizowanych przez Powiat Radomszczański.

Spotkanie z przedstawicielami Starostwa Powiatowego w Radomsku odbędzie się w poniedziałek, 20 maja o godz. 17.00 na parkingu Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Podczas spotkania mieszkańcy będą mogli wnieść ewentualne uwagi dotyczące wyremontowanej ulicy, a sporządzony na tej podstawie protokół przekazany zostanie komisji odbiorowej, która będzie musiała się do wskazanych zastrzeżeń odnieść.

Inwestycja warta 3,4 mln zł, trwała 8,5 miesiąca. W ramach przeprowadzonych prac wykonano remont kanalizacji deszczowej, wymianę konstrukcji jezdni na całej długości i szerokości, zlikwidowano kolizje i uregulowano wszystkie naziemne elementy podziemnej infrastruktury, wymieniono stare nawierzchnie chodników (poza odcinkiem od ul. Pułaskiego do KPP) i krawężniki, wybudowano nowy system oświetlenia ulicznego, a także dokonano renowacji pasów zieleni.

Pierwotnie spotkanie było zaplanowane na godz. 13.00. Na prośbę mieszkańców godzina została zmieniona na 17.00.

Więcej o:
radomsko starostwo radomsko ulica piłsudskiego remont inwestycja społeczny odbiór inwestycji
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE