Stand-up w Radomsku. Reszela x Kostrzewski

Stand-up w Radomsku. Reszela x Kostrzewski

Już 22 sierpnia, w Pubie 7 Sins w Radomsku, odbędzie się występ komediowy stand-up, na którym gwiazdami wieczoru będą Paweł Reszela oraz Radosław Kostrzewski.

Stand-up jest formułą komediową coraz bardziej popularną w Polsce. Tym razem zagości on w pubie 7 Sins (ul. Kolejowa). Głównymi prowodyrami imprezy będą popularny komediant Paweł Reszela, który zaprezentuje swój najnowszy program „Serio?” oraz komik Radosław Kostrzewski prezentujący repertuar „Kobiety rządzą światem”.

Wystąpią w towarzystwie młodych adeptów sceny komediowej. Organizatorzy zapowiadają, że będzie zatrważająco, bezczelnie, przewrotnie, oryginalnie, ostro, pikantnie, ale nade wszystko - zabawnie.

Posłuchaj jak w prześmiewczy sposób trzydziestokilkulatek radzi sobie w roli ojca i co w jego życiu miało na niego wpływ. Zapoznaj się z różnymi rodzajami humoru, ironii, sarkazmu i kpiny na temat sytuacji z życia wziętych.

Chcesz fajnie spędzić wieczór? Walnąć z przyjaciółmi kilka shotów i zdrowo się pośmiać? Jeśli tak, ten wieczór komediowy to strzał w dziesiątkę.

Bilety do nabycia na kupbilecik.pl pod tym adresem.

Uwaga! Dla czytelników portalu Radosmko24.pl, mamy dwa podwójne zaproszenia na występ. Aby je otrzymać wyslij do nas maila i krótko uzasadnij dlaczego wejściówka powinna trafić do Ciebie. Nie zapomnij się podpisać. Na odpowiedzi czekamy do 14 sierpnia.

Zobacz także stronę wydarzenia na Facebooku.

Więcej o:
stand up w radomsku stand up radomsko reszela i kostrzewski pub 7 sins
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE