„STANCED” po raz pierwszy w Radomsku. Gratka dla fanów motoryzacji

Fot. Wojciech Bojdo

Na placu targowym w Radomsku trwa impreza motoryzacyjna „STANCED”. To pierwsza edycja imprezy w naszym mieście. Jej organizatorem jest grupa Squad Radomsko.

Na imprezę przyjechało ponad 230 samochodów z całego kraju.

W programie wydarzenia jest wystawa samochodów tuningowych, klasycznych oraz supercarów, strefa gastronomiczna, pokaz straży pożarnej, atrakcje dla najmłodszych oraz słodki bufet.

Zaplanowano też konkursy: na najgłośniejszy wydech diesla, na najgłośniejszy wydech benzyna, najniższe auto zlotu, trzymanie felgi na czas, trzymanie 5-litrowej bańki na czas, TOP 5 aut zlotu. W każdym konkursie przewidziana jest nagroda dla zwycięzców. Są też nagrody dla zwiedzających. 

- Celem imprezy jest zintegrowanie społeczności motoryzacyjnej. Chcieliśmy, aby w Radomsku zostało zorganizowane wydarzenie, które przyciągnie nie tylko fajne samochody, ale i ludzi, którzy będą mogli te samochody obejrzeć – mówi Jakub Dudek z grupy Squad Radomsko.  

Jedną z atrakcji imprezy jest możliwość wykupienia 5-minutowego lotu helikopterem nad Radomskiem. Są również liczne stoiska partnerów wydarzenia.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
radomsko samochody stanced stanced radomsko squad radomsko motoryzacja zlot
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE