Srebrne i brązowe gwiazdki dla RKS Radomsko i RAP Radomsko

Srebrne i brązowe gwiazdki dla RKS Radomsko i RAP Radomsko Fot. ŁZPN

W trzecim cyklu Programu Certyfikacji PZPN znalazło się 27 szkółek piłkarskich z województwa łódzkiego. Piętnaście z nich otrzymało srebrne gwiazdki, a dwanaście – brązowe. Certyfikaty trafiły do dwóch klubów z Radomska RAP i RKS.

Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich to innowacyjny projekt, skierowany do podmiotów prowadzących szkolenie dzieci w zakresie piłki nożnej. Jego ideą jest wyznaczanie standardów pracy z młodymi zawodnikami, pomoc w ich szkoleniu oraz weryfikacja szkółek. Przyznanie oddziałowi szkółki piłkarskiej certyfikatu na poziomie złotym, srebrnym lub brązowym jest równoznaczne ze spełnieniem przez niego szeregu kryteriów i gwarancją odpowiedniej jakości szkolenia. Jednostki wyróżnione w ten sposób przez Polski Związek Piłki Nożnej dołączą do elitarnego grona szkółek, będących dla dzieci najlepszym miejscem do rozwijania piłkarskich umiejętności.

Srebrny certyfikat otrzymała szkółka RKS Radomsko a brązowy UKS RAP Radomsko.  

Uroczyste wręczenie certyfikatów odbyło się w jednej z sal konferencyjnych Stadionu im. Władysława Króla przy al. Unii Lubelskiej 2 w Łodzi. W spotkaniu z przedstawicielami wyróżnionych szkółek uczestniczyli: prezes Łódzkiego Związku Piłki Nożnej Adam Kaźmierczak, wojewódzki koordynator ds. certyfikacji Arkadiusz Noga oraz koordynator szkolenia ŁZPN Damian Gamus.

Więcej o:
rks rks radomsko sparing rks radomsko kibice rks kibice rks radomsko rap radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE