Sprawy w MOPS załatwiaj zdalnie

Sprawy w MOPS załatwiaj zdalnie

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się w Polsce koronawirusa, pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radomsku proszą o ograniczenie bezpośrednich kontaktów z pracownikami MOPS. Ośrodek przyjmuje wnioski o przyznanie pomocy telefonicznie, przy pomocy platformy e-PUAP oraz za pośrednictwem e-mail. Sprawy pilne można załatwić pod numerami telefonów: 44 683 28 85, 44 683 28 55.

W miarę możliwości mieszkańcy proszeni są o załatwianie spraw w formie elektronicznej e-mail: mops@mops-radomsko.pl, za pomocą platformy e-PUAP lub telefonicznie, a także o ograniczenie wizyt osobistych w MOPS. Pracownicy MOPS przypominają, by oczekując na spotkanie z urzędnikiem, ze względu na własne bezpieczeństwo, zachować odpowiedni dystans od innych oczekujących.

Klientów Działu Świadczeń Rodzinnych i Alimentacyjnych pracownicy MOPS proszą o załatwianie wszelkich formalności za pomocą telefonów, platformy e-PUAP, Emp@tia, poczty elektronicznej mops@mops-radomsko.pl

Telefony do kontaktu: 44 683 28 85 wew. 34, 781 698 740, 781 698 766

Również wniosek o ogólnopolską Kartę Dużej Rodziny można złożyć korzystając z Profilu Zaufanego lub z funkcjonalności dostępnej w bankowości elektronicznej.

Czytaj też: Ograniczenia w Urzędzie Miasta w Radomsku oraz innych instytucjach

Więcej o:
radomsko mops radomsko koronawirus obsługa interesantów
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE