Spotkanie z radnym

Spotkanie z radnym Fot. WTZ

Rafał Dębski (PO), Przewodniczący Komisji Rozwoju Miasta i Planowania Przestrzennego rady Miasta w Radomsku, był gościem Warsztatów Terapii Zajęciowej w Radomsku przy ul. Kopiec 17.

Uczestnicy zaprosili przewodniczącego (25 stycznia), aby odpowiedział na kilka nurtujących pytań dotyczących planowanych inwestycji w Radomsku.

Uczestnicy WTZ zasypywali przewodniczącego pytaniami między innymi o sprawę zagospodarowania terenów rekreacyjnych w miejscu Fryszerka, o nasilający się problem smogu w Radomsku, kiedy rozpocznie się budowa ronda przy ul. Brzeźnickiej.

Ważnym pytaniem była sprawa dotycząca miejsc pracy dla osób niepełnosprawnych, mieszkań oraz szkoleń związanych z rozwojem zawodowym osób niepełnosprawnych.

Radny Rafał Dębski starał się w sposób wyczerpujący odpowiedzieć na każde zadane pytanie i zaspokoić ciekawość uczestników czy rozwiać wątpliwości.

- Bardzo dziękujemy w imieniu Warsztatów Terapii Zajęciowej za tak wspaniałą wizytę. Liczymy na częstsze odwiedziny i pomoc w rozwiązywaniu problemów, na wsparcie i uwzględnienie WTZ w codziennej działalności miasta Radomsko – powiedziała po spotkaniu Paulina Brzuchania z WTZ.

- Bardzo się cieszę, że zostałem zaproszony na to spotkanie. Uważam, że spotkanie było owocne a rozmowa ciekawa. Mam nadzieję, że udało mi się odpowiedzieć na wszystkie pytania w sposób satysfakcjonujący dla słuchaczy. To spotkanie dało mi również nowe spojrzenie na potrzeby osób niepełnosprawnych – mówił z kolei radny Rafał Dębski.

Więcej o:
spotkanie platforma obywatelska radny rafał dębski
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE