Spotkanie z inwestorem

Spotkanie z inwestorem Fot. Urząd Miasta Radomsko

Prezydent Radomska Jarosław Ferenc w trakcie dzisiejszego (12 lipca) spotkania rozmawiał z przedstawicielami firmy Whirlpool m.in. na temat poprawy infrastruktury miejskiej oraz planowanych na najbliższe lata inwestycji.

Podczas spotkania nie zostały jednak pominięte inne równie ważne tematy, w tym te poświęcone pozyskiwaniu i rozwojowi zasobów ludzkich na lokalnym rynku. Obecna sytuacja na rynku pracy to jeden z największych problemów, z którym boryka się coraz więcej firm nie tylko w naszym regionie, ale w całym kraju, o czym jeszcze niedawno wspominał prof. Grzegorz Kołodko podczas Radomszczańskiego Forum Przedsiębiorczości.

Kontynuując ten temat rozmawiano o współpracy z ośrodkami naukowymi w naszym regionie. Prezydent zapewnił wsparcie w tym zakresie. Nie zabrakło również rozmów dotyczących spraw społecznych i polepszenia standardu życia mieszkańców, w tym również aktywnego wsparcia inicjatyw organizowanych w naszym mieście. Obie strony są otwarte na kolejne spotkania i współpracę w zakresie rozwiązywania bieżących problemów i szukanie najbardziej efektywnych rozwiązań.

Info: Urząd Miasta Radomsko

Więcej o:
whirlpool indesit strefa inwestor spotkanie
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE