Sportowa rywalizacja i intergracja pracowników JYSK

Sportowa rywalizacja i intergracja pracowników JYSK Fot. materiały prasowe

Blisko 150 pracowników JYSK Polska z różnych części kraju wzięło udział w wewnętrznym wydarzeniu integracyjnym, czyli nietypowym biegu wokół Centrum Dystrybucji JYSK w Radomsku.

Wydarzenie miało na celu zacieśnić współpracę pomiędzy różnymi obszarami: jak sklepy, funkcje administracyjno-biurowe, czy logistyka, jak i wzmocnić zdrowe nawyki wśród pracowników.

Pracownicy JYSK to duża grupa na co dzień wykonująca swoje zadania w sklepach, w różnych częściach Polski. Tym razem mieli możliwość spotkać się i spędzić czas wspólnie, zapraszając również najbliższych. Podczas wyjątkowego i pierwszego w historii firmy wydarzenia przemierzali kilometry wokół dużych terenów centrum dystrybucji. Dodatkowo najmłodsze pociechy miały możliwość sportowo porywalizować na krótkich dystansach i pobawić się wspólnie w specjalnie przygotowanej strefie animacji.

Koordynatorem i twórcą wydarzenia była bardzo aktywnie integrująca sportowo organizacja wewnętrzna Klub Biegaczy JYSK.

- Było to pierwsze wewnętrzne wydarzenie integracyjno-biegowe, jakie miałem przyjemność zorganizować dla całej społeczności JYSK Polska i generalnie pierwsze w historii firmy. Cieszę się, że do Radomska przyjechało tak wiele osób z odległych części kraju. Radość w oczach dzieci, dla których przygotowaliśmy wiele atrakcji, duże zaangażowanie wszystkich pracowników biorących udział w biegu, to wszystko przełożyło się na fantastyczną, rodzinną atmosferę wydarzenia - mówi Adrian Dróżdż, szef Klubu Biegaczy JYSK i kierownik regionalny JYSK.

Organizacja wydarzenia obejmowała profesjonalnie przygotowane punkty startu i mety, pomiar czasu, dedykowane podium, statuetki dla zwycięzców i medale dla każdego uczestnika.

- Pierwszy bieg wokół centrum dystrybucji w Radomsku był szczególnym wydarzeniem. Nic tak nie integruje jak wspólne uprawianie sportu, trochę rywalizacji, przy wzajemnym dopingowaniu się do przekraczania swoich granic i bicia kolejnych rekordów. Jestem szczególnie dumna z tych, którzy poprzez to wydarzenie mogli rozpocząć regularne treningi lub powrócić do dawno nieuprawianego sportu. Jeżeli dzięki pracy w JYSK mogę przyczyniać się do propagowania zdrowszego trybu życia, to nie mogę sobie tej przyjemności odmówić - mówi Natalia Lach, dyrektor ds. logistyki JYSK Polska.

Nawet chwilowe opady deszczu nie zniechęciły uczestników, którzy wspólnie z dziećmi kibicowali sobie nawzajem na różnych dystansach biegowych, które tego dnia zostały pokonane.

Dodatkowo wszystkie przebiegnięte kilometry zostały wliczone w wyzwanie charytatywne i pomoc dzieciom chorym onkologicznie.

Więcej o:
jyks jysk radomsko centrum jysk
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE