Sporting Radomsko wygrywa wysoko w Wieluniu

Sporting Radomsko wygrywa wysoko w Wieluniu Fot. Sporting Radomsko

We wtorek 18 maja, radomszczański Sporting rozegrał kolejny wyjazdowy mecz ligowy w drugiej lidze wojewódzkiej. Rywalami był miejscowy WKS Wieluń.

WKS Wielun posiada bardzo specyficzne boisko, ponieważ jest ono sporo mniejsze od większości boisk piłkarskich, co sprawia iż wynik nie zawsze jest przewidywalny, a tocząca się rozgrywka może płatać figle i tak właśnie zaczęło się to spotkanie. 

Zawodnicy Sporting Radomsko potrzebowali kilkunastu minut by zaadoptować się do arcy małego boiska nie i w międzyczasie stracili jedną bramkę. Po adaptacji do warunków dalsza cześć spotkania należała już do radomszczan, którzy raz za razem umieszczali piłkę w bramce przeciwnika ostatecznie kończąc spotkanie wynikiem 1:7. 

Bramki strzelali: Bartłomiej Bezulski, Kajetan Misztalski, Mateusz Michalski Michal, Mateusz Michalski Mikel, Piotr Piechowicz, Tymoteusz Makuch. 

W najbliższą niedzielą, 23 maja o godzinie 13.30, na radomszczańskim stadionie przy ul. Brzeźnickiej 26, Sporting Radomsko będzie podejmował Concordię Piotrków Trybunalski.

 

Więcej o:
sporting radomsko liga wojewódzka juniorów klub sporting radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE